Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl
Naszyjnik Motyl

Naszyjnik Motyl

L027
Ostatnie sztuki w magazynie
730,00 zł
Brutto

 

Naszyjnik celebrytka z motylkiem wykonany z 14-karatowego złota próby 585 to wyjątkowy dodatek, który łączy w sobie delikatność motyla z elegancją złota.

Naszyjnik został starannie wykonany z najwyższej jakości 14-karatowego złota, co gwarantuje nie tylko piękny blask, ale także trwałość.

Motylek, zdobiący naszyjnik, dodaje mu delikatności i lekkości. Design jest elegancki, lecz jednocześnie lekki i zwiewny. Motyl to symbol przemiany, delikatności i wolności. Umieszczony na naszyjniku, przypomina o pięknie zmian i radości, co sprawia, że naszyjnik zyskuje głębsze znaczenie.

Element w postaci motyla i cyrkonii dodaje naszyjnikowi nie tylko lekkości, ale także elegancji. To delikatny dodatek, który przyciąga spojrzenia, emanując jednocześnie subtelnością. Ten naszyjnik to nie tylko biżuteria, to również doskonały prezent dla kogoś wyjątkowego. Motyl jako symbol przemiany sprawia, że jest to wyjątkowy upominek.

Naszyjnik celebrytka z motylkiem z 14-karatowego złota to nie tylko biżuteria, to również wyraz lekkości, elegancji i pozytywnego przesłania. Nosząc go, podkreślasz swoją delikatność i otwartość na piękno życia.

Waga
1,83g
Próba złota
585
Ilość karatów
14
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.