Naszyjnik Serca
Naszyjnik Serca
Naszyjnik Serca
Naszyjnik Serca
Naszyjnik Serca
Naszyjnik Serca

Naszyjnik Serca

L022
1 300,00 zł
Brutto

 

Celebrytka z dwoma sercami sercami wykonana z 14-karatowego złota to wyjątkowa biżuteria, która symbolizuje miłość i elegancję. Ta celebrytka została starannie wykonana z najwyższej jakości 14-karatowego złota, co gwarantuje zarówno trwałość, jak i wyjątkowy blask.

Oba serca są precyzyjnie wyprofilowane, tworząc subtelny i romantyczny design. Celebrytka prezentuje delikatny łańcuszek z dwoma sercami. Serca są ustawione w taki sposób, że tworzą harmonijną całość, emanującą romantycznym urokiem. Zapinana na karabińczyk , celebrytka jest łatwa w zakładaniu i noszeniu.

Symbolika serca niesie ze sobą przesłanie miłości, jednocześnie reprezentując więź między dwiema osobami. To elegancki wyraz uczuć i romantyzmu, który podkreśla wyjątkową relację. Prosty, a zarazem wyrafinowany design tej celebrytki sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do różnych stylizacji. Elegancka prostota przyciąga uwagę, jednocześnie pozostając subtelna.

Nosząc tę celebrytkę, łączysz w sobie miłość i styl. To nie tylko biżuteria, to wyraz uczuć i elegancji, który podkreśla Twoją wyjątkowość.
Ten naszyjnik jest nie tylko pięknym dodatkiem do Twojej kolekcji biżuterii, ale również symbolem miłości i romantyzmu. To wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć i podkreślenie swojego indywidualnego stylu.

Waga
3,26g
Próba złota
585
Ilość karatów
14
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.