Złoto jest szlachetnym metalem, jednym z najbardziej preferowanych metali szlachetnych, ponieważ jest bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia . Złoto jest często wykorzystywane do produkcji biżuterii, monet i sztabek, a także do celów inwestycyjnych.

Złoto 14 karatowe ma 14 części złota i 10 części innych metali. Oznacza to, że w tym złocie jest 58,3% czystego złota i 41,7% innych metali.

Złoto jest jednym z najtrwalszych metali na świecie. Jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, rdzę i korozje, a także wytrzymałe w wysokich temperaturach. Biżuteria wykonana z tego metalu będzie trwała przez długi czas. Złoto jest także odporne na zmiany koloru i nie ulega łatwo zużyciu. Oznacza to, że biżuteria wykonana z tego metalu będzie zachowywać swój połysk i blask przez długie lata. Jest również bardzo cenione z powodu jego relatywnie wysokiej ceny. Jest to uniwersalny, łatwo dostępny, wszechstronny metal szlachetny, który może być używany do wyrobu biżuterii, monet i wielu innych przedmiotów. Biżuteria ze złota jest często uważana za dobrą inwestycję. Złoto jest cennym metalem, który jest odporny na inflację i utrzymuje swoją wartość w czasie. Kupując biżuterię ze złota, możesz kupić produkt o dość trwałej wartości. Chociaż wybór biżuterii może być trudny, ważne jest, aby wybrać produkt dobrej jakości, który będzie miał wyższą wartość w przyszłości.

Biżuterię można udekorować różnymi zdobieniami. Można także użyć kamieni , aby nadać biżuterii elegancki wygląd i dodać blasku.

W naszym sklepie oferujemy:

  • Onyx- to bardzo szlachetny kamień, który ma piękną, intensywną, ciemno-niebieską barwę, występuje w postaci gładkich kamieni.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.